SUSRET BEZ POGODAKA

PODIJELILI BODOVE Real s Modrićem na klupi protiv Getafea 0-0

pv/h

U posljednjoj utakmici 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva Getafe i madridski Real su igrali 0-0.

26.04.2019. u 07:19

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić ostao je na klupi Reala koji zauzima treće mjesto na ljestvici sa 65 bodova, 10 više od četvrte Seville i petog Getafea.

Ranije u četvrtak je hrvatski veznjak Marko Rog igrao za Sevillu od 72. minute u visokoj 5-0 (0-0) pobjedi protiv Rayo Vallecana. Sevilla je svih pet golova postigla u drugom poluvremenu, a u strijelce su se upisali Promes (55), Munir (57, 62), Ben Yedder (69) i Gil (86).

Rayo Vallecano je ostao posljednji s 28 bodova, sedam manje od 17. Valladolida koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

Villarreal je golom Morena (85) kao gost svladao Real Sociedad s 1-0 (0-0) i sada je 14. s 39 bodova, pet više od 18. Girone koja se nalazi u zoni ispadanja. Real Sociedad je 11. s 41 bodom.

Na vrhu je Barcelona s 80 bodova, devet više od drugog Atletica iz Madrida.