VELIKO SLAVLJE NA OLD TRAFFORDU

POBJEDA U POSLJEDNJIM TRENUCIMA Manchester United u završnici 'slomio' West Ham, Vlašić ostao na klupi

mšm/h

Nogometaši Manchester Uniteda skočili su na četvrto mjesto ljestvice engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv West Ham Uniteda do koje su stigli u posljednjim trenucima.

22.01.2022. u 18:52

U trećoj od tri minute sudačke nadoknade Cristiano Ronaldo gurnuo je loptu u for Cavaniju na lijevoj strani kaznenog prostora gostiju, uslijedila je oštra lopta kroz peterac koju je u mrežu uspio zakucati Rashford

Bio je dojam da je u trenutku dodavanja Ronalda za Cavanija urugvajski napadač bio u zaleđu, ali VAR suci se nisu oglasili i moglo je početi veliko slavlje na Old Traffordu.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić ostao je na klupi West Hama.

Ovakvim ishodom United je preskočio West Ham, sada je četvrti s 38 bodova iz 22 odigrana susreta, dok je West Ham peti s 37 bodova iz 23 susreta.

Čudna situacija dogodila se na utakmici između Brentforda i Wolverhampton Wanderersa koja je sredinom prvog poluvremena prekinuta na 20-ak minuta zbog nadlijetanja bespilotne letjelice iznad terena. Primijetivši dron, glavni je sudac poslao igrače u svlačionice, a dvoboj je nastavljen nakon što je "uljez" uklonjen. U drugom poluvremenu bolje su se snašli gosti koji su pogocima Moutinha (48) i Nevesa (78) slavili s 3-1, dok je jedini strijelac za domaće bio Toney (71).

Na vrhu je Manchester City s 56 bodova, 11 više od drugog Liverpoola.