NA GOSTOVANJU

Pobjeda Bilićevog Albiona, Krovinović upisao pogodak

lb

U posljednjem susretu 31. kola engleskog Championshipa, West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, je na gostovanju pobijedio Millwall s 2:0, a prvi pogodak na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Filip Krovinović.

09.02.2020. u 16:43

Bila je to druga uzastopna pobjeda Bilićeve momčadi koja je povećala prednost na ljestvici na četiri boda više od Leeds Uniteda koji je u subotu poražen na gostovanju kod Nottingham Foresta s 0:2.

WBA je na stadionu The Den stigao do vodstva u 42. minuti golom Filipa Krovinovića koji je lijepo opalio s ruba kaznenog prostora. Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je zabio i Barnsleyu kocem prosinca. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješene su u 84. minuti kada je Dara O'Shea zabio glavom nakon ubačaja iz kornera.

Bilićeva momčad sada vodi na ljestvici s 59 bodova, četiri više od drugoplasiranog Leeds Uniteda i Fulhama na trećem mjestu, a zatim slijede Nottingham Forest (54), Brentford (53) i Preston (50)...