BRAVO, IVANE

PERIŠIĆ VODIO BAYERN DO POBJEDE Gol i asistencija hrvatskog reprezentativca na gostovanju kod Herte

av/h

Nogometaši Bayerna pobijedili su u dvoboju 18. kola Bundeslige u Berlinu Herthu s 4:0 i probili se na drugu poziciju, a hrvatski reprezentazivac Ivan Perišić imao je gol i asistenciju.

19.01.2020. u 17:37

Bavarci su do pobjede došli tek u drugom dijelu, u 60. minuti je centaršut Ivana Perišića glavom u gol pretvorio Mueller, a u 73. minuti je Lewandowski iz penala povećao na 2:0. Alcantara je dvije minute kasnije zabio i treći gol za Bayern, a u 84. minuti u strijelce se upisao i Perišić, nakon što mu je Mueller uzvratio asistencijom.

Vodi RB Leipzig s 40 bodova, a Bayern je drugi s dva boda manje.