gradski vrt

Osijek svladao Cibaliju koja je time ostala posljednja na tablici

js/h

U utakmici 34. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin svladao Cibaliju s 3-1 (3-0).

09.05.2018. u 21:55

Pitanje pobjednika bilo je brzo riješeno, domaće je u vodstvo u 9. minuti doveo Marić koji se odlično snašao u gostujućem petercu, da bi na 2-0 povisio Hajradinović u 19. minuti iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca. Na 3-0 povisio je Bočkaj pet minuta prije kraja prvog poluvremena. Utješni pogodak za Cibaliju je postigao Barišić koji je popravio vlastiti neiskorišteni 11-erac kojega mu je obranio Malenica.

Strijelci: 1-0 Marić (9), 2-0 Hajradinović (19-11m), 3-0 Bočkaj (40), 3-1 Barišić (64).

Pred 2.000 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Zebec iz Cestice.

Četvrti Osijek sada ima 55 bodova, dok je Cibalia ostala posljednja, 10. sa 25 bodova, jednim manje od pretposljednje Istre 1961 koja je ranije u srijedu na svom terenu izgubila od Hajduka s 1-5 (1-3).  Treći Hajduk sada ima 65 bodova, jedan manje od druge Rijeke, a pet manje od prvog Dinama.