nba

Orlando pobijedio San Antonio Spurse, Hezonja zabio devet koševa

rj/h

Orlando Magic je sinoć sa 114-87 pobijedio San Antonio Spurse i od početka sezone upisao samo jedan poraz, a Mario Hezonja je u pobjedi svoje momčadi u 12 minuta zabio devet koševa te tome dodao dva skoka i jednu ukradenu loptu.

28.10.2017. u 10:08

Najučinkovitiji kod Orlanda bio je Evan Fournier s 25 pogodaka. Jonathon Simmons je ubacio 17 koševa, Aaron Gordon 16, a Nikola Vučević 15 za Magic koji je na poluvremenu vodio s 27 koševa da bi tu prednost kasnije povećao na čak 36 koševa.

Za San Antonio je ovo prvi poraz u pet utakmica od početka sezone. Predvodio ih je LaMarcus Aldridge s 24 pogotka i 11 skokova. Patty Mills je dodao 12, a Pau Gasol 10 uz osam skokova.

Minnesota Timberwolves su sinoć svladali Oklahoma City Thunder saa 119-116, a prevagu je donio Jimmy Butler koji je zadnje dvije utakmice pauzirao zbog ozljede.

Butler je utakmicu završio s 25 pogodaka, od čega je 13 zabio u zadnjoj četvrtini. Karl-Anthony Towns je bio najbolji strijelac Timberwolvesa s 33 pogotka i 19 skokova.

Kod Oklahome je najbolji bio Russell Westbrook koji je postigao 27 pogodaka i ugrabio osam skokova uz devet asistencija. Carmelo Anthony je dodao 23 koša za Thunder.

Los Angeles Lakersi Ivice Zubca su sinoć izgubili iako su prije poluvremena vodili s čak 17 koševa. Bolji od njih su bili Toronto Raptoprsi sa 101-92.

Raptors su uspjeli do kraja poluvremena zaostatak od 17 koševa smanjiti na šest. U trećoj četvrtini ni jedna momčad nije mogla sigurnije preuzeti kontrolu nad igrom.

Los Angeles su predvodili Julius Randle s 18 i Kyle Kuzma s 15 pogodaka, a Ivica Zubac nije igrao. Najbolji kod Raptorsa bio je DeMar Rozan koji je utakmicu završio s 24 pogotka, a Serge Ibaka i Pascal Siakam su ubacili svaki po 18.