ZAOSTAJU SEDAM BODOVA

NOVI KIKS Lazio upisao treći poraz u nizu u talijanskom prvenstvu

bl/h

Nogometaši Lazija i dalje zaostaju sedam bodova za vodećim Juventusom nakon što su u subotu upisali treći poraz u nizu u talijanskom prvenstvu, izgubivši u 32. kolu na domaćem terenu od Sassuola s 1:2.

11.07.2020. u 20:46

Lazio je poveo uz puno sreće u 33. minuti, a strijelac je bio španjolski veznjak Luis Alberto. U drugom poluvremenu uslijedio je neočekivani preokret, prvo Giacomo Raspadori u 52. zabija za 1:1, a pobjedu gostima u sudačkoj nadoknadi donosi Francesco Caputo (90+1).

U subotu navečer Brescia igra protiv Rome (19.30 sati), a u derbiju kola vodeći Juventus dočekuje trećeplasiranu Atalantu (21.45 sati), koja je nakon korona pauze nanizala šest pobjeda.