POLOVIČAN USPJEH HRVATA

NBA Bogdanovićevih i Žižićevih 18 koševa za slavlje Pacersa u Washingtonu i Cavaliersa u Clevelandu

iz/h

Indiana Pacersi su ostvarili 40. pobjedu u sezoni svladavši na gostovanju Washington Wizardse 119-112, a Bojan Bogdanović je u novom trijumfu svoje momčadi sudjelovao s 18 koševa te po četiri skoka i asistencije.

24.02.2019. u 09:30

Cleveland je na svom parketu svladao Memphis u čemu je Ante Žižić bio startni centar Cavaliersa te za gotovo 30 minuta igre postigao 18 koševa uz sedam skokova.

Minnesota je poražena na gostovanju u Milwaukeeju sa 140-128. Dario Šarić je bio u početnoj petorci Timberwolvesa te za 29 i pol minuta u igri ubacio sedam koševa uz osam skokova i tri asistencije.

Phoenix je nastavio negativan niz i na gostovanju u Atlanti doživio 17. uzastopni poraz. Domaći su slavili sa 120-112, a Dragan Bender je za goste odigrao 17 minuta uz učinak od četiri koša i pet skokova.