REAKCIJE NE PRESTAJU

Navijači Dinama ne mogu se pomiriti s jednim: 'To su ti jadni i bijedni lobiji'

av

Druga ovosezonska utakmica Lige prvaka na Maksimir je dovela francuski Monaco koji je na izuzetno teškom terenu na kraju ipak uspio izvući bod protiv Dinama.

03.10.2024. u 07:56

Ni jaka kiša nije pomela Dinamove navijače da dođu na Maksimir podržati svoje ljubimce koji su tražili iskupljenje u Ligi prvaka nakon katastrofalnog 9:2 rezultata na gostovanju kod njemačkog velikana Bayerna.

Mrežu gostiju načeo je Petar Sučić pogotkom u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena, da bi u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom na 2:0 povećao Martin Baturina i Maksimir bacio u delirij.

I baš kad se činilo da su Modri došli na vrata raja u 74. je vodstvo smanjio Ganac Mohammed Salisu, da bi onda u 90. minuti nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića iz kaznenog udarca izjednačio Švicarac Denis Zakaria.

Raznolike emocije

Šokantni remi navijači Dinama pamtit će još dugo, a mi smo vas na našem Facebook profilu nakon utakmice pitali da nam opišete kako se osjećate, ali samo u jednoj riječi.

"Glupo", "Famozno.…", "Ponosno", "Pokradeno", "Loše", "Savršeno", "Bijedno", "Onako", bili su neki od vaših komentara koji samo pokazuju koliko se različitih zaključaka može izvuči iz ove utakmice. Brojni navijači javili su se i na Facebook stranici Dinama.

Dinamo neće previše plakati: Evo koliko su plavi zaradili ovim remijem

"Sudac majstorski odradio da ne bi 'silni' Monaci zasluženo pao. To su ti jadni i bijedni lobiji koji se svake godine potruda da ubiju dušu nogometu jer se uvijek ti veliki moraju favorizirati. Sve lova. Jad i bijeda. I uvijek istih par klubova vrte milijarde, a mali služe da se na njima suci uče i budu kanta za napucavanje. Bravo za modre, ali iskreno ogadila mi se Liga prvaka odavno", napisala je jedna navijačica.