MALI ZNAK PAŽNJE

Najskuplji Modrićev suigrač oduševio: Sakupljač lopti tresao se od hladnoće, a onda mu je on prišao

hk

Nogometaši madridskog Reala odradili su posao u šesnaestini finala španjolskog Kupa kralja, u gostima su s 3:1 svladali četvrtoligaša Arandinu.

07.01.2024. u 09:28

Sve do početka drugog poluvremena nije bilo pogodaka, a onda je Real dva postigao unutar samo dvije minute. Prvo je Joselu u 55. minuti realizirao jedanaesterac za 1:0, a već u 56. je bilo 2:0 nakon gola Brahima Diaza. Niz Realovih golova zaključen je kada je Rodrygo u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:0, dok je u 94. i domaćin došao do počasnog pogotka. Raly je uz pomoć gostujućeg igrača Nacha postavio konačnih 3:1 Reala.

Lijepa gesta

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić ostao je tijekom cijelog ogleda na Realovoj klupi za pričuve. Zajedno s trenutno najskupljim igračem na svijetu, Judeom Bellinghamom odgledao je cijelu utakmicu bez ulaska. Jude je pak izazvao opće oduševljenje među navijačima.

Dobra vijest za Dinamo, budući protivnik u Europi neslavno ispao u Kupu kralja

Kad je vidio dječaka koji skuplja lopte da se smrzava uz teren, pridigao se s klupe i dao mu svoju deku kako bi se barem malo ugrijao. Na kraju utakmice pala je i zajednička fotografija, tako da će dječak imati uspomenu za cijeli život.