ZADNJA UTAKMICA 12 KOLA RUSKOG PRVENSTVA

Moskovski Lokomotiv pobijedio Soči: Tin Jedvaj zabio drugi gol za pobjedničku momčad

bl/h

U zadnjoj utakmici 12. kola ruskog prvenstva moskovski Lokomotiv je s 2:1 u ponedjeljak kod kuće pobijedio Soči, a hrvatski nogometaš Tin Jedvaj je zabio drugi gol za pobjedničku momčad.

25.10.2021. u 19:58

Lokomotiv je došao u vodstvo autogolom Igora Jurganova u 41. minuti, a Jedvaj je povećao na 2:0 u drugom poluvremenu u 49. minuti. Na 2:1 je smanjio Joaozinho u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice. Jedvaj je igrao do 66. minute.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Lokomotiv je skočio na četvrto mjesto na ljestvici ruskog prvenstva i sada ima 21 bod, dok je Soči na šestom mjestu s istim brojem bodova.