NESTVARNO DOBRA FORMA

Modrić je opet bio Realov epicentar preokreta: Pogledajte sprint s kojim je sve krenulo

mm

Liga prvaka ove sezone neće razočarati. Još jedna nestavarna utakmica Real Madrida, u kojoj su po tko zna koji put preokrenuli zaostatak,  ostat će upamćena po situaciji u kojoj je glavnu ulogu tumačio naš Luka Modrić

09.05.2024. u 09:48

Igrala se 88. minuta, Bayern je imao minimalnu prednost i konačno prolaz dalje u finale velikog turnira. Krenula je i kontra Bayerna nakon jednog kornera, mogla situacija biti jako opasna da nije uletio naš kapetan i spriječio gotovo čistu situaciju pred vratima Lunina.

Odmah nakon tog sprinta, Real je povukao svoju akciju koja je naposljetku okončana pogotkom Reala za 1:1. Veliku krivicu za primljeni pogodak snoso Manuel Neuer, upravo je njemu lopta ispala iz ruke nakon nezgodnog šuta izvana. Joselu je bio koncentriran i kao pravi golgeter pospremio loptu u mrežu.

Luka je i dalje joker s klupe

Ostalo je povijest. Premda je sudac Marciniak produljio utakmicu za čak devet minuta, Joselu je zabio drugi, pobjedonosni pogodak već na samom početku nadoknade za veliku erupciju oduševljenja rasprodanog stadiona u Madridu.

Ljudi poludjeli zbog jednog poteza Luke Modrića: 'Pogledajte što on radi. Samo on je shvatio'

Luka je odgirao malo više od 20 minuta i za očekivati je da će biti važan kotačić u stroju Carla Ancelottija u posljednjoj utakmici sezone protiv Borussije iz Dortmunda. Osvoji li i ove sezone ovaj prestižni trofej bit će mu to šesti, a postat će i najtrofejniji igrač u povijesti Real Madrida.