DRUGO KOLO LA LIGE

Modrić bjesnio nakon pobjede svoje momčadi: Dvojica suigrača mu totalno digli živce

av

Španjolski nogometni prvak Real Madrid pobijedio je Real Valladolid rezultatom 3:0 u susretu 2. kola Primere, a kapetan Vatrenih Luka Modrić za "Kraljeve" je igrao od 69. minute susret.

26.08.2024. u 10:41

Pobjedu je Real Madrid izborio nakon što je u prvom kolu izborio remi protiv Mallorce 1:1 što i nije bilo očekivano s obzirom na brojna pojačanja.

Kraljevski klub je protiv Real Valladolida poveo u 50. minuti golom Federica Valverdea, na 2:0 je povisio Brahim Diaz u 88. minuti, a slavlje domaćina je potvrdio Endrick u šestoj minuti nadoknade.

Luka Modrić koji je vjerojatno očekivao nešto više minuta s obzirom na ozljedu Judea Bellinghama na travnjaku je proveo posljednjih 20 minuta susreta dok je za gostujući sastav do 71. minute igrao Stanko Jurić.

A post shared by Real Madrid C.F. (@realmadrid)

'Suigrači koji ne pomažu'

Kako navodi španjolska Marca, Modrić je ogorčen zbog Ancelottijeve odluke da utakmicu ponovno započne na klupi te bude rezerva dvostruko mlađem Ardi Guleru.

Kramarićeve riječi će odjeknuti: 'Igram Modrićevu poziciju iz Reala pa imam 15 golova i više'

Marca tako piše da Modrić "nije uspio povezati redove ekipe Reala, koja ima puno talenta, ali joj fali rada" te da se to "posebno vidi kada Real izgubi loptu. Tada nekoliko lijenih igrača prestaje igrati. Modrić je na to bjesnio na suigrače koji ne pomažu. Prije svega na Mbappea i Viniciusa."