TEŠKA UTAKMICA

Modri u dvije minute šokirali Bayern i skoro preokrenuli utakmicu: Pogledajte golove Dinama

jg

Dinamo igra utakmicu protiv Bayerna u Ligi prvaka. Pogledajte dva fenomenalna gola koja su ušla u Bayernovu mrežu.

17.09.2024. u 22:45

Iako je trenutni rezultat 8:2 za Bayern, modri se i dalje bore na terenu. U samo dvije minute Dinamo je zabio dva gola. Prvi gol je zabio Bruno Petković u 49. minuti.

Pierre-Gabriel je ubacio s desne strane, a Marko Pjaca prenio prema Petkoviću, koji je ušao na loptu ispred braniča Bayerna i matirao Ulreicha. Gol Petkovića možete pogledati na ovom linku.

Već u idućem napadu Dinamo je zabio i drugi gol, a strijelac je bio Takuya Ogiwara. Mišić je povukao brzi napad Dinama i izbacio Ogiwaru oči u oči s Ulreichom, a Japanac je Bayernovom vrataru provukao loptu kroz noge i vratio hrvatskog prvaka u igru. Gol Ogiware pogledate na ovom linku

Fenomenalna atmosfera

Inače, unatoč trenutnom rezultatu, atmosfera na stadionu je fenomenalna, o čemu smo i ranije pisali. Kako su i najavili, BBB-i su na gostovanju u prvom kolu Lige prvaka u Münchenu protiv Bayerna, izveli impresivnu koreografiju. Prije točno 20 godina na utakmici u Stuttgartu, Boysi su izveli prvu i jedini gostujuću koreografiju u svojoj povijesti i u Bavarskoj su odlučili to ponoviti.

Ćorluka objavio što su BBB napravili na Allianz Areni: Svi su snimali

Na velikom transparentu piše ''Unwanted guest", odnosno "Neželjen gost.'' "S obzirom na to da smo prošlu europsku sezonu praktično cijelu imali zabranu gostovanja, ove sezone potrudit ćemo se i da brojkom i vizualom, a prije svega fanatičnim navijanjem, budemo vjetar u leđa momcima na terenu", poručili su Boysi.