SVA PAŽNJA JE BILA NA NJEMU

Majer odigrao utakmicu života protiv moćnog Bayerna: Zbog teškog sudara morao napustiti teren

aks

Hrvatski nogometni reprezentatic Lovro Majer bio je dvostruki strijelac za Wolfsburg u 1. kolu nove sezone njemačkog prvenstva

25.08.2024. u 18:12

Međutim ni njegova dva pogotka nisu bila dovoljna za osvajanje barem boda protiv nevjerojatnog Bayerna koji je na kraju odnio tri boda iz Wolfsburga pobjedom od 2:3 (0:1).

U prvom poluvremenu je Bayern poveo golom Musiale u 20. minuti. Nakon toga uslijedio je nevjerojatni preformans Lovre Majera koji je postigao dva gola te pogodio vratnicu.

Majer je u 47. minuti iskoristio kazneni udarac kojega je izborio Tomas za 1:1, u 50. minuti je pogodio vratnicu prizemnim udarcem sa 16 metara.

Morao je izaći

Nakon toga je u 55. minuti pogodio za 2:1 preciznim udarcem s 10-ak metara nakon što je Wimer oteo loptu Kimu i pravovremeno uposlio hrvatskog napadača.

Dalić ostao bez jednog od najbitnijih Vatrenih: 'Pokidao je ligament desnog koljena'

Bayern je na kraju ipak uspio preokrenuti autogolom Kaminskog u 65. i golom Gnabryja u 82. minuti. Majer je, nažalost, morao biti zamijenjen u 78. minuti jer nakon sudara glavama s Pavlovićem nije bio u stanju nastaviti. Sudar pogledajte OVDJE.