TEŽAK SUDAR U ŠESNAESTERCU

Mađarski igrač ostao nepomično ležati na travnjaku: Iz bolnice objavili kakvo mu je stanje

is

Barnabas Varga je stabilno, službeno je obznanio Mađarski nogometni savez te dodao kako se njihov reprezentativni napadač nalazi u bolnici u Stuttgartu.

24.06.2024. u 07:26

U 70. minuti dogodio se žestoki duel škotskog vratara Angusa Gunna i mađarskog napadača Varge. Izbijajući loptu škotski vratar je ujedno laktom doslovno nokautirao Vargu koji je uz to vrlo nezgodno pao i nepomičan ostao ležati  na travnjaku.

Suigrači i liječnici odmah su priskočili mađarskom reprezentativcu u pomoć. Nakon nekoliko minuta Varga je na nosilima iznesen s travnjaka, okružen zavjesama te je bilo poznato da je odmah odvezen u obližnju bolnicu.

'Varga je stabilno'

"Varga je stabilno. Nalazi se u bolnici te ćemo i dalje obavještavati o njegovom stanju", obznanio je Mađarski nogometni savez, kao i brojni europski mediji.

Potvrđeno s kime će Hrvatska igrati ako pobijedi Italiju: Kasna pobjeda Mađarske loša za nas

U nastavku susreta Mađarska je došla do pobjedničkog pogotka, u 100. minuti Kevin Csoboth je zabio za 1:0 protiv Škotske, te bi taj pogodak mogao biti dovoljan Mađarima na putu prema osmini finala.