HVALA TI, KRALJU!

Livaković na rubu suza: Borili smo se... Ne znam kako ovo opisati

Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva u Katru! Nakon 90 minuta bilo je 0:0, u produžecima su zabili Neymar i Petković. U drami jedanaesteraca Vlašić je zabio prvi penal, Livaković obranio udarac Rodrygu, redom su zatim zabijali Majer, Casemiro, Modrić, Pedro i Oršić, a Marquinhos je u posljednjem udarcu pogodio vratnicu i poslao Hrvatsku u polufinale.

09.12.2022. u 19:17

Nakon utakmice izjavu je dao jedan od junaka Vatrenih, Dominik Livaković, koji je prilikom izjave bio na rubu suza.

"Borili smo se 120 minuta kao i prošlu utakmicu. Idemo dalje. Ne znam kako ovo opisati. Stvarno pojedinačno je Brazil najbolja momčad na turniru. Nismo odustajali kad smo primilil gol. Htjeli smo zabiti gol što prije", rekao je Livaković, koji je kod davanja izjave izgledao kao da još uvijek nije svjestan što je Hrvatska napravila.