PREGAZILI KÖLN

Lewandowski predvodio Bayern do nove pobjede i vrha Bundeslige

av/h

Bayern se vratio na prvo mjesto Bundeslige nakon što je u nedjelju u 22. kolu u gostima svladao Köln s 4:1. Već nakon 12 minuta bilo je 3:0 za Bavarce zahvaljujući golovima Roberta Lewandowskog (3), Kingsleyja Comana (5) i Sergea Gnabryja (12). Gnabry je svojim drugim pogotkom u 66. minuti povisio na 4:0, a utješni gol za domaćine zabio je Mark Uth (70).

16.02.2020. u 17:55

Bayern ima bod više od Leipziga, koji je dan ranije dobio Werder s 3:0. Donedavni igrač Dinama Dani Olmo za Leipzig je igrao do 69. minute i bio je asistent za drugi pogodak.