JUANMI OTVORIO KIŠU GOLOVA

Kup kralja: Betis potopio Real Sociedad 4:0

vm/h

Nogometaši Betisa plasirali su se u polufinale španjolskog Kupa kralja nakon pobjede 4:0 kod Real Sociedada.

03.02.2022. u 22:10

Junak ove Betisove pobjede bio je 28-godišnji Juanmi koji je postigao oba pogotka. Prvi u 12., a drugi u 57. minuti. Pobjeda Betisa je i definitivno potvrđena u 83. minuti kada je Willian Jose realizirao jedanaesterac za 3:0, dok je u 87. Ruibal zabio za 4:0.

Istim rezultatom Betis je ovog suparnika pobijedio u Primeri sredinom prosinca prošle godine.

Betis je time nastavio sjajnu sezonu, jer je klub iz Seville, podsjetimo, trenutačno treći na prvenstvenoj ljestvici. U Primeri i Kupu kralja Betis je kombinirano u posljednjih šest utakmica upisao pet pobjeda i samo jedan remi.

U srijedu su polufinale Kupa kralja izborili Rayo Vallecano (1:0 protiv Mallorce) i Valencia (2:1 protiv Cadiza). Posljednjeg sudionika polufinala dat će ogled na San Mames stadionu između Athletica i madridskog Reala.