UVJERLJIVA POBJEDA SEVILLE

KUP KRALJA Barcelona se namučila kod drugoligaša, Rakitić zabio Valenciji

rj/h

Nogometaši Barcelone i Seville izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja u srijedu, a gol za Sevillu polučio je Ivan Rakitić.

28.01.2021. u 07:30

Sevilla je kod kuće s 3:0 nadigrala Valenciju, a zadnji gol za Andalužane postigao je Rakitić.

Barcelona je jedva prošla gostovanje kod drugoligaša Raya Vallecana s 2:1, te je malo nedostajalo da doživi sudbinu Atletica i Reala, koji su ispali od nižerazrednih momčadi.

Iako su došli s vrlo jakom postavom, Katalonci su se mučili i došli u zaostatak u 63. minuti, kada je za Rayo pogodio Fran Garcia. U 70. minuti izjednačio je Messi na dodavanje Griezmanna, da bi deset minuta prije kraja De Jong pogodio za pobjedu Barcelone.