SPORTSKI DIREKTOR OSIJEKA

Kulešević bijesan zbog penala Istre: Neka Sudačka komisija objasni što je to bilo

mp

U srijedu je na stadionu Gradski vrt u Osijeku odigrana utakmica 32. kola Supersport HNL-a između domaćina Osijeka i gostiju Istre. Osijek je slavio s minimalnom pobjedom 1:0.

26.04.2023. u 19:47

Jedini gol na utakmici postigao je Ramon Mierez u 71. minuti susreta, na asistenciju Domagoja Bukvića. Oba tima su imala i po jedan kazneni udarac, ali su ga propustili realizirati. Kazneni udarac koji je dosuđen Istri u 70. minuti izazvao je burnu reakciju sportskog direktora Osijeka, Ivicu Kuleševića.

"Molim Sudačku komisiju da objasni kakav je ovo jedanaesterac bio. Sve što želimo je ravnopravno suđenje svima do kraja sezone", kazao je Kulešević nakon utakmice.

Osijek se ovom pobjedom privremeno vratio na treće mjesto ljestvice, dok je Istra 1961 ostala sedma.