BRAVO, ANDREJ!

Kramarić postigao hat trick i došao do nestvarnog rekorda: HNS mu je odmah čestitao

is/h

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić postigao je sva tri gola za Hoffenheim u 3:2 (2:0) domaćoj pobjedi protiv novaka u ligi Holsteina iz Kiela u susretu 1. kola njemačkog prvenstva.

24.08.2024. u 19:05

Kramarić je u 6. minuti sigurno realizirao kazneni udarac za 1:0, da bi u 37. minuti glavom u mrežu spustio ubačaj BulteraBernhardssen je u 63. minuti smanjio za 2:1 i tako postigao povijesni prvi gol za Holstein Kiel u prvoj ligi.

Kramarić je u 87. minuti najbrže reagirao na odbijenu loptu i pogodio za 3:1 da bi Machino u 89. postavio konačni rezultat. Kramarić je igrao za Hoffenheim do 90. minute.

Nediljko Labrović debitirao je u Bundesligi na vratima Augsburga u 2:2 (2:1) domaćem remiju protiv Werdera. Strijelci za domaće bili su Rexhbecaj (16) i Essende (35), a za goste Agu (12) i Njinmah (58). Jakov Medić igrao je do 86. minute za Bochum u 0:1 (0:0) porazu kod RB Leipziga koji je do pobjede stigao golom Nuse (59).

HNS je ponosan

Na sjajnu Kraminu utakmicu reagirao je i Hrvatski nogometni savez. "Kramarić jepostao prvi igrač Hoffenheima koji je zabio i asistirao za najmanje jedan pogodak u osam uzastopnih bundesligaških utakmica", napisali su iz HNS-a.

Kramarićeve riječi će odjeknuti: 'Igram Modrićevu poziciju iz Reala pa imam 15 golova i više'

"Također, i te prvi igrač nakon Gerda Müllera i Klausa Fischera koji je dva puta postigao najmanje tri pogotka na otvaranju prvenstva.
Čini se da slijedi još jedna sadržajna Kramarićeva Bundesliga", zaključio je HNS u objavi na društvenim mrežama.