MOŽE LI GORE?

Komedija u Armeniji: Hajdukovi 'krvnici' primili tragikomičan gol, a u nastavku nestalo struje

hk

Prva utakmica play-offa Konferencijske lige između armenskog Noaha i slovačkog Ružomberoka prekinuta je nakon 68 minuta igre pri vodstvu domaćina od 1:0.

21.08.2024. u 08:19

Razlog je nestanak struje. U jednom trenutku reflektori su se samo ugasili na cijelom stadionu je nestalo električne energije i došlo je do prekida. Neko vrijeme su Armenci radili na otklonjivanju kvara i uspjeli su pa se dvoboj nastavio.

Inače, Noah je mrežu Ružomberoka zatresao već u četvrtoj minuti, nakon grube pogreške vratara Tomaša Fruhwalda. Čovjek koji se prošli tjedan na Poljudu pretvorio u Gianluigija Buffona iz najboljih dana i u dvije utakmice je obranio baš sve što su igrači Hajduka uputili u okvir njegova gola, napravio je na početku utakmice u Armeniji katastrofalnu pogrešku.

Lopta mu je ispala iz ruku

Umjesto da prihvati jedan potpuno bezazleni centaršut, njemu je lopta ispala iz ruku pa Noahov Portugalac Goncalo Gregorio nije imao težak posao. Taj gol možete vidjeti OVDJE.

Jakirovića nije ponijela velika pobjeda u Europi: 'Ništa još nije gotovo, moramo pametnije...'

U 78. minuti Gor Manvelyan je realizirao jedanaesterac za 2:0. Konačnih 3:0 u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio je Matheus Aias. Hajdukovi "krvnici" tako bi mogli odletjeti iz Europe već sljedećeg tjedna.