MODRIĆ IGRAO CIJELI SUSRET

KATASTROFI DOŠAO KRAJ Betis zadao posljednji ovosezonski udarac Real Madridu na Santiago Bernabeu

av/h

U utakmici posljednjeg 38. kola španjolskog prvenstva Real Madrid je poražen na svom terenu, bolji od njega s 2-0 bio je Real Betis.

19.05.2019. u 14:20

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu.

Betis je poveo golom Lorena u 61. minuti nakon asistencije Andresa Guardada, a na 2-0 je povećao u 75. minuti Jesé Rodriguez.

Realće tako sezonu završiti na trećem mjestu uz 12 poraza, najviše u zadnjih 20 godina, i zaostatkom od osam bodova za drugoplasiranim Atleticom i 18 bodova za Barcelonom koja kasnije igra protiv Eibara u gostima. Betis je zahvaljujući ovoj pobjedi skočio na deseto mjesto.