POGUBIO SE

Karoglan više ne zna koga trenira: 'Imali smo priliku preko Stefana Ristovskog...'

hk

Rijeka je u 29. kolu HNL-a slavila u Jadranskom derbiju 1:0 zahvaljujući golu Marca Pašalića u 70. minuti.

08.04.2024. u 07:43

Mislav Karoglan nije htio previše govoriti o budućnosti, što kratkoročnoj, što dugoročnoj, nakon utakmice. A prilikom izjave je pogriješio i komentirao kako je Hajduk imao šansu preko Stefana Ristovskog, braniča Dinama, a najvjerojatnije je mislio na promašenu priliku Aleksandra Trajkovskog u 76. minuti.

"Bila je to tvrda utakmica, a Rijeka je bolje ušla u drugo poluvrijeme. Nažalost, primili smo jako jeftin gol, poslije smo imali veliku šansu preko Ristovskog i naša kriza se nastavlja. Što dalje? Moramo prvo komunicirati s predsjednikom kako dalje, trener obično prvi preuzima odgovornost, igrače treba štititi. Vidjet ćemo kako dalje na ljeto", komentirao je Karoglan za MaxSport.

Trener Hajduka nada se kako Filip Uremović, koji je izašao iz igre u 60. minuti zbog ozljede, nije teže obnovio povredu. "Čak 70 posto naših uzljeda su mehaničke. To je nevjerojatno. Nažalost, to su ogromni udarci, vidjeli ste koliko smo kvalitetniji s Uremovićem. To je, ipak, sad suvišno komentirati. Čestitam Rijeci", poručio je.

Hoće li ostati na klupi?

Za Hajduk je ponovno branio ozljeđeni Ivan Lučić. "Njega više smeta cista, on bez problema može izdržati ovu polusezonu", otkrio je trener. Iduća utakmica za Hajduk je protiv Osijeka na Poljudu.

Sopić ipak ne očekuje dvostruku krunu, zasmetala ga jedna stvar: 'Hajduk gledaju kao Rudeš'

Karoglan ne razmišlja tako daleko. "Ne bih to sada komentirao. Trebamo svi zajedno sjesti i vidjeti kako dalje.", rekao je trener Hajduka koji je nakon dva poraza protiv Dinama ponudio ostavku.