REPOVI NAKON UTAKMICE

Kamere zablježile sukob Agüera i Guardiole, Jesus bijesan zbog poništenog gola: VAR je sr***e!

ih

Agüero i Guardiola sukobili su se nakon što je Argentinac izišao van. Nije mu se svidjelo što ga trener vadi iz igre, nakon čega su pale teške riječi.

18.08.2019. u 15:28

Sergio Agüero bio je jedan od boljih pojedinaca Manchester Cityja u derbiju drugog kola Premiershipa protiv Tottenhama na Etihadu (2-2), zabio je i gol za vodstvo "građana" u 35. minuti, ali Pep Guardiola odlučio ga je zamijeniti u 66. minuti i uvesti Gabriela Jesusa.

Ovo Argentincu nije najbolje sjelo pa je ušao u raspravu s trenerom. Agüero i Pep gestikulirali su i nešto oštro govorili jedan drugom u lice prije nego što je Sergio ljutito otišao sjesti na klupu, a Guardiola ga ispratio pogledom.

"Mislio je da ga krivim za gol koji smo primili", rekao je Guardiola nakon utakmice, po čijem se završetku ipak izgrlio sa svojim igračem.

"Ali to su emocije, sve je to dio utakmice. Pričali smo nakon toga, volim ga jer znam kakvi su mu osjećaji", dodao je Španjolac.

Osim toga, na utakmici je svoju ulog odigrao i VAR. Zbog igranja rukom Aymerica Laportea, u nadoknadi je poništen gol Jesusa.

"Nažalost, nismo pobijedili. Zadnja sekunda bila je déjà vu. Dvaput smo ovo iskusili VAR protiv Tottenhama. Prošle sezone, bilo je zaleđe, a danas ruka. Na kraju, ljudi iz VAR-a su gol poništili, ja tu ne mogu ništa. Šteta jer dogodilo se u zadnjim minutama. Svi jako dobro znamo što se dogodilo u Ligi prvaka. Sjetite se samo zadnje akcije Raheema. Danas se dogodila ista stvar", osvrnuo se Guardiola i podsjetio na prošlu godinu.

"Penal u prvom dijelu? Pitajte suce iza gola, a onda idite u London pitati VAR. Bio je to penal. Možda je u tom trenutku VAR pio kavu", dodao je Guardiola.

Podsjetilo je to jako na situaciju iz četvrtfinala Lige prvaka iz travnja ove godine na istom stadionu protiv istog protivnika koji se zbog poništenog gola Raheema Sterlinga provukao do kasnijeg finala elitnog natjecanja. Jesus je bio bijesan zbog poništenog gola.