BARCELONA-CHELSEA 1:2

KAKVA GOLČINA RAKITIĆA Pogledajte velemajstoriju Rakete, ovo vrijedi vidjeti nekoliko puta

av

Barcelona je novu sezonu otvorila na Rakuten kupu u japanskoj Saitami, gdje je odmjerila snage s Chelseajem, I već u svojoj drugoj utakmici na klupi Bluesa Frank Lampard je bio uspješan.

23.07.2019. u 15:05

Chelsea je dobio Barcelonu s 2:1 pogocima Tammyja Abrahama u 34. i Rossa Barkleyja u 81. minuti, a poraz Katalonaca je sjajnim golom u sudačkoj nadoknadi ublažio Ivan Rakitić, koji je na poluvremenu zamijenio Busquetsa. U pobjedničkim redovima 70 minuta je igrao Mateo Kovačić, kojeg je odmijenio Zappacosta.

Gol kakav se uistinu rijetko viđa remek djelo je našeg Ivana Rakitića. Iako pogodak nije bio od presudne važnosti, barem je malo ublažio poraz Barcelone.