FANTASTIČAN PRVIJENAC ZA GRAĐANE

Kakav gol Joška Gvardiola: Pogledajte kako je Vatreni probio mrežu Real Madrida

mm

Velika bitka se vodi za ukupno četiri mjesta u polufinalu prestižne Lige prvaka. U četvrtzavršnici već sada imamo jedno "finale prije finala", u izravnom okršaju pratimo Real Madrid i Manchester City.

09.04.2024. u 22:38

Nevjerojatna utakmica u Madridu. Iako je City poveo već u drugoj minuti preko Portugalca Bernarda, Real je u svom stilu uzvratio i već nakon 15 minuta utakmice imao prednost od 2:1.

S tim rezultatom se otišlo i na odmor, a očito je Pep Guardiola nevjerojatno motivirao svoje igrače koji su se vratili na težak gostujući teren i uzvratili za poraz iz polufinala otprije tri godine na najbolji mogući način.

Real brzo poništio preokret

Manchester City je u potpunosti preokrenuo utakmicu na 2:3, a gol vrijedan vodstva zabio je naš Joško Gvardiol. Vatreni se izvukao na dvadesetak metara od gola i u maniri vrsnog strijelca, premda je branič, poslao loptu u mrežu. Gol pogledajte OVDJE.

Veselje je kratko trajalo. U igru je ušao naš Luka Modrić, Real se probudio, Valverde je nakon izrađene akcije zabio za 3:3. Utakmice su u tijeku, uzvrati su za 14 dana.