nakon trijumfa modrih nad rijekom

Jeličić na fejsu objavio status s kojim se u Dinamu ne slažu

mpi

Nakon pobjede od 3:1 protiv Rijeke na Maksimiru, Dinamo je povećao prednost na ljestvici na devet bodova prednosti nad aktualnim prvakom.

28.10.2017. u 19:12

HTV-ov stručni komentator Joško Jeličić nakon derbija se oglasio na svom profilu na Facebooku.

"Dinamo prvak", napisao je.

Jeličić misli da je već nakon 14. kola prvenstvo riješeno, no Dinamovci se s tim ne slažu.

"Daleko je kraj prvenstva. To je samo jedna etapa i utakmica u nizu. Ne zanosimo se, bili u minusu ili plusu,  želim da nepredujemo kao ekipa iz tjedan  tjedan i onda ću biti zadovoljan. U utorak nas čeka Kup u Novigradu i utakmica u nedjelju u Koprivnici. Naš cilj uvijek je pobjeda i moramo shvatiti da će nas i publika nagraditi ako ćemo uvijek imati ovakav odnos prema igri", zaključio je trener Dinama Mario Cvitanović.

Isto misli i veznjak Nikola Moro, koji je u 29. minuti zabio za izjednačenje.

"Znali smo i prije danas što i koliko bi nam ova pobjeda značila. Ipak, ne treba puno unaprijed govoriti što se tiče naše prednosti od devet bodova i naslova prvaka. Ovo nam je svakako vodič i put kako igrati dalje u prvenstvu. Imali smo dominaciju, Rijeka je prva zabila gol, ali nije nas to omelo. Izjednačili smo u prvom poluvremenu, nastavili napadati kasnije, preokrenuli i isplatilo se. U nastavku smo rekli da idemo još jače odigrati i zasluženo smo pobijedili. Možda je ovo najbolja utakmica u sezoni, zaslužili smo sva tri boda. Ne bih unaprijed govorio o tome da je prvenstvo riješeno. Ne treba nikoga podcjenjivati, idemo korak po korak", rekao je Moro.