ZAISTA NEVJEROJATNO

Jedna zanimljivost na utakmici Hrvatske i Kanade vam je sigurno promakla, pogledajte što su 'Vatreni' napravili prije svakog pogotka

hk

Hrvatska nogometna reprezentacija u nedjelju je na Svjetskom prvenstvu u Katru svladala reprezentaciju Kanade 4:1 u dvoboju drugog kola skupine F.

28.11.2022. u 11:44

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić zabio je dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Jedna zanimljivost uočena je tijekom analize utakmice, a večini navijača sigurno je promaknula. "Vatreni" su sva četiri gola zabili tako da je lopta prije gola prošla kroz noge nekome od igrača Kanade, prenosi Gol.hr.

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko s po četiri boda, ali "Vatreni" imaju bolju gol razliku. Tri boda ima Belgija, dok je bez bodova Kanada, koja više jedina u skupini nema šanse za proboj prema osmini finala.

U posljednjem, trećem kolu skupine F, u četvrtak od 16 sati igraju Hrvatska i Belgija i Kanada i Maroko. Hrvatskoj je dovoljan i remi protiv Belgije za osminu finala.