PREMIER LIGA

IZAŠLI IZ ZONE ISPADANJA Norwich City uvjerljiv u gostujućoj pobjedi protiv Watforda

bl/h

Nogometaši Norwich Cityja po prvi su put u ovoj sezoni izašli iz zone ispadanja u engleskoj Premier ligi zahvaljujući uvjerljivoj 3:0 (0:0) gostujućoj pobjedi protiv izravnog konkurenta za ostanak Watforda u prvom susretu 23. kola.

22.01.2022. u 08:12

Goste je u prednost doveo Sargent atraktivnim udarcem u 51. minuti, no sudac Dean je prethodno neshatljivo propustio dosuditi prekršaj u napadu asistenta Pukkija koji je do lopte stigao odgurnuvši domaćeg braniča Samira.

U 61. minuti nestalo je struje na Vicarage Roadu pa je utakmica prekinuta na 10-ak minuta, a ubrzo nakon što su reflektori ponovno proradili domaćim navijačima se opet smračilo jer je Sargent svojim drugim golom u 74. minuti povisio na 2:0, da bi u 79. minuti Watford ostao i s igračem manje jer je isključen Dennis.

Početkom sudačke nadoknade Kucka je autogolom postavio konačni rezultat.

Drugom uzastopnom pobjedom Norwich je skočio na 17. mjesto sa 16 bodova iz 22 odigrana susreta, dva više uz dvije utakmice više odigane od 18. Watforda.

Na čelu je Manchester City s 56 bodova, 11 više od drugog Liverpoola.