PRVENSTVO

Italija: Juventus - Roma 1:0, 'Zebre' ostvarile četvrtu uzastopnu pobjedu

al/h

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu s 1:0 (1:0).

17.10.2021. u 23:00

Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu "zebri" postigao je Kean u 16. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.

Juventus je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 14 bodova, koliko imaju i peti Lazio te šesta Atalanta, dok četvrta Roma ima bod više.

Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, dva manje ima drugi Milan, dok je prvak Inter treći sa 17 bodova.