UVIJEK ISTO

I BOGATI PLAČU Neymar zaplakao sucu na ramenu: Nisu mi dali da igram

ih

U prvim susretima osmine finala Lige prvaka Borussija je u Dortmundu svladala PSG s 2:1. Oba gola za Nijemce postigao je senzacionalni Norvežanin Erling Braut Haaland koji je ove zime u Dortmund stigao iz Salzburga.

19.02.2020. u 11:46

Haaland je zabio za vodstvo Borussije u 69. minuti, a šest minuta kasnije, Neymar je izjednačio. U 77. minuti opet se ukazao Haaland te golom s ruba šesnaesterca donio slavlje Borussiji.

Sve to naljutilo je Neymara koji nije uspio izvući svoju momčad od poraza pa je prozvao trenera, klub i liječnike jer je pauzirao četiri utakmice, a kaže, bio je zdrav. Oni pak tvrde da je bio ozlijeđen.

"Nije bio moj izbor propustiti prethodne utakmice, klub je tako odlučio. Pričali smo dosta i ljutit sam zbog toga. Htio sam igrati, osjećao sam se dobro. Klub se uplašio za mene, a na kraju sam ja taj koji je patio", rekao je Neymar kojeg je sudac Antonio Mateu tješio tijekom utakmice.

Neymar mu se požalio da igrači Borussije previše udaraju pa mu zaplakao na ramenu, a ovaj ga je pomazio po glavi.