PREDOBRO

HRT objavio što je Marko Šapit radio kod gola Andreja Kramarića: Snimka je hit

aks

Utakmica u Hamburgu bila je veoma turbulentna. U prvom poluvremenu slaba igra Vatrenih izazvala je priličnu nervozu među navijačima, a što je vrijeme odmicalo nade je bilo sve manje. Međutim u 74. minuti susreta Andrej Kramarić na svoj 33. rođendan postigao je izjednačujući pogodak i vratio nas je u igru. Njegov gol izazvao je oduševljenje među hrvatskim navijačima, a sreća komentatora Marka Šapita zabilježena je na kameri.

20.06.2024. u 08:59

"Kramarić. Andrej Kramarić", vikao je Šapit vidno oduševljen. Prvo je ustao, a zatim je ničice oduševljeno pao u nevjerici. Emocije su ga toliko obuzele da su to primijetili svi hrvatski navijači koji su utakmicu pratili na HRT-u. "Evo pogotka, Andrej Kramarić, 74. minuta", nastavio je Šapit.

"Konačno, konačno", vikao je, a tribine su se također počele oriti što je Šapit također prokomentirao. "Oduševljenje na tribinama", kazao je u šoku komentator koji je zatim primijetio da se pogodak provjera što ga je dodatno uznemirilo, ali gol je ubrzo potvrđen.

"Krasno, krasno! Andrej Kramarić još jednom pokazuje svoju kvalitetu i svoju vrijednost. Kako je ovo pogodio", vikao je Šapit. "Idemo dalje, još", kazao je, a njegovu reakciju možete pogledati OVDJE. U utakmici 2. kola B skupine EURA u Hamburgu su nogometaši Hrvatske i Albanije odigrali 2:2.

Standings provided by Sofascore

Teška utakmica

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira.

Vatreni oduševio navijače iako nije zaigrao ni minute: Pljeskala mu cijela tribina

Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol.  U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednačenje. U ovoj skupini u četvrtak igraju Italija i Španjolska. U zadnjem kolu u ponedjeljak Hrvatska igra s Italijom.