SAD SE TREBA SABRATI I KRENUTI DALJE

HNS objavio fotografiju iz tunela koja govori 1000 riječi: Pogledajte izraz lica Matea Kovačića

kkž

Hrvatska nogometna reprezentacija otvorila je Europsko prvenstvo porazom, u Berlinu je Španjolska, u dvoboju prvog kola skupine B, slavila s uvjerljivih 3:0 (3;0).

15.06.2024. u 22:22

HNS je nakon utakmice objavio zanimljivu fotografiju iz tunela. Rodri i Matea Kovačić razmijenili su nekoliko riječi nakon utakmice, a svima je za oko zapeo Kovačićev izraz lica.

Nije mogao sakriti tugu i gorčinu nakon poraza na otvaranju EURO-a u razgovoru sa suigračem iz Manchester Cityja, no glavu gore jer Vatreni imaju dvije utakmice do kraja. Stoga, Vatreni još uvijek sve mogu popraviti i izboriti plasman u nokaut fazu.

Podsjetimo, u sjajnoj atmosferi berlinskog olimpijskog stadiona, pred ukupno 69.000 gledatelja, od čega je više od 45.000 bilo hrvatskih navijača, Španjolska je kompletan posao obavila u prvom poluvremenu. Postigli su Španjolci tri gola u prvih 45 minuta, a strijelci su bili Alvaro Morata u 29., Fabian Ruiz u 32., te u nadoknadi Dani Carvajal.

'Danas je taj dan'

"Danas je jedan od tih dana gdje ništa nije išlo," naglasio je kapetan Luka Modrić nakon utakmice za HTV. Modrić je naglasio kako je Vatrenim" nedostajalo energije, posebno u prvom poluvremenu.

"Nedostajalo nam je energije i stajali smo predaleko od njihovih igrača. Kaznili su nas zbog toga. Popravili smo se u drugom poluvremenu i bili puno bolji, ali to nije bilo dovoljno. Po meni je njihova pobjeda bila zaslužena. Možda je to bilo malo previsoko u smislu rezultata," naglasio je kapetan Vatrenih.

Utučeni kapetan emotivan nakon poraza: 'Protiv takvih ekipa se bez toga teško može igrat'

Hrvatsku sada očekuju dvije ključne utakmice protiv Albanije i Italije. "Moramo se dignuti. Nema druge, pokazali smo puno puta karakter i kvalitetu. Siguran da ćemo to uspjeti napraviti u sljedećim utakmicama. Nema druge opcije," poručio je hrvatski kapetan.