OBILJEŽAVA SE 70. OBLJETNICA GRAND PRIX-A

Hamilton najbrži na trećem slobodnom treningu uoči utrke u nedjelju

lš/h

Svjetski prvak Formule 1 Britanac Lewis Hamilton (Mercedes) bio je najbrži u subotu na trećem slobodnom treningu uoči nedjeljne utrke kojom se obilježava 70. godišnjica Grand Prix-a na stazi u Silverstoneu.

08.08.2020. u 13:36

Drugi je bio njegov suigrač, Finn Valtteri Bottas, koji je zaostao za 0,163 sekunde, a treće mjesto zauzeo je Britanac Lando Norris (McLaren) s zaostatkom većim od pola sekunde. Trkači trke Racing Point Nico Hülkenberg i Lance Stroll zauzeli su četvrto i peto mjesto.

U subotu poslije podne će se održati kvalifikacije u Silverstonu, a utrka, peta ove sezone, na rasporedu je u nedjelju.