OBRISAO SVE FOTOGRAFIJE U BIJELOM DRESU

Igrač Hajduka nakon poraza povukao zanimljive poteze: Oglasio se i posebnom porukom

im

Nogometaši Varaždina su na Poljudu svladali Hajduk u susretu 33. kola HNL-a. Na Poljud su se vratili i domaći navijači nakon odrađene kazne, a utakmica je završila 1:0. Jedan igrač Hajduka se na društvenim mrežama oglasio zanimljivom porukom.

06.05.2024. u 09:40

Nakon dvije uzastopne pobjede Hajduk je izgubio protiv Varaždina 0:1 na Poljudu, koji je glasnim zvižducima ispratio Bijele u svlačionicu, a nakon utakmice zanimljivom se porukom oglasio igrač Fahd Moufi.

Marokanac je utakmicu započeo od prve minute, a na poluvremenu je ostao u svlačionici. Umjesto njega u igru je ušao Ivan Perišić, a nakon utakmice Moufi je povukao sljedeći potez.

Prvo je izbrisao sve fotografije u dresu splitske momčadi na vlastitom profilu na Instagramu, a onda se oglasio. "Tišina je bolja za tebe", poručio je Moufi.

Varaždin se popeo na šesto mjesto

Podsjetimo, pogodak vrijedan tri boda za Varaždin je postigao Domagoj Drožđek u 67. minuti. Nakon dvije ligaške pobjede u nizu bio je ovo novi poraz Splićana koji su na trećem mjestu ljestvice.

Gostujući igrač Drožđek je odlično pucao desnom nogom, iskosa s 15 metara, te je pogodio suprotni kut domaćih vrata. Varaždin se nakon susreta popeo na šesto mjesto, a ujedno je Varaždin dobio četvrti puta na posljednjih pet gostovanja.

Varaždinci šokirali nemoćni Hajduk: Drožđek maestralno zabio za pobjedu

Nesadržajno je bilo prvo poluvrijeme u kojem su konkretniji bili gosti iz Varaždina. Može se reći kako Hajduk u prvih 45 minuta nije stvorio ni jednu pravu priliku za pogodak.