NEPRIKLADNO SLAVLJE

VIDEO Hajdukov junior zaradio crveni karton nakon proslave gola poput Ronalda i Simeonea

ih

Juniori Hajduka slavili su u gostima kod Hrvatskog dragovoljca s 3:1 u 18. kolu Prve juniorske HNL, a o jednoj će se situaciji iz drugog poluvremena još dugo pričati.

15.03.2019. u 22:18

Bijele je u vodstvo doveo Šarić u 37. minuti, a na 1-1 izjednačio je Radoš iz jedanaesterca u nadoknadi prvog dijela. Potom su Giljanović (54') i Lauš (56') zaključili utakmicu koja će se pamtiti po proslavi posljednjeg pogotka.

Hajdukovac Tino Blaž Lauš zabio je nakon lijepe asistencije Šarića s lijeve strane, a gol je proslavio u stilu Cristiana Ronalda, odnosno Diega Simeonea, hvatajući se za međunožje. Sporni potez napravio je nakon gola Juventusu u osmini finala Lige prvaka.

Gol možete pogledati na 54. minuti priloženog videa.