NOVI USPJEH ZA MALTEŽANE

Gzira izbacila Radnički iz Niša!

js

Gzira United, malteška momčad dobro poznata u Hrvatskoj zbog izbacivanja Hajduka iz Europe prije nekoliko sezona, senzacionalno je nakon jedanaesteraca izbacila Radnički iz Niša u drugom pretkolu Konferencijske lige.

28.07.2022. u 22:11

Utakmica je završila rezultatom 3:3 nakon produžetaka, a s obzirom da je u prvoj utakmici bilo 2:2, izvodili su se jedanaesterci.

Radnički je poveo pogotkom Tolordave u 15. minuti, a Gzira je izjednačila u istoj minuti golom Jeffersona. Srpska momčad povela je golom Petrova u 77. minuti, a Maltežani su opet izjednačili golom Jeffersona u 12. minuti sudačke nadoknade.

Opet je Radnički poveo pogotkom Pejovića iz jedanaesterca u 102. minuti, a Gzira je izjednačila u 117. golom Maxuella

Što se tiče penala, Radnički je promašio tri, a tako će Gzira u trećem pretkolu igrati protiv austrijskog Wolfsberga.