Komentirao i previd suca

Gattuso nahvalio Hrvata: Kad dođe do problema, svi se okreću i gledaju gdje je Mandžukić!

ih

U subotnjem derbiju 31. kola talijanske Serije A, Milan je pretpriobolan poratz od Juventusa 2-1. Gattusova momčad vodila je punih sat vremena, a na kraju primila dva gola i ostala bez pobjede.

07.04.2019. u 17:21

Gosti su poveli u 39. minuti golom Krzysztofa Piateka na asistenciju Tiemouea Bakayoka. Juventus je umalo izjednačio u 46. minuti kad je Mario Mandžukić sjajno pucao 'škaricama', no Pepe Reina je sjajno reagirao.

Stara dama izjednačila je u 60. minuti iz kaznenog udaraca kojeg je izborio i realizirao Paulo Dybala. Do potpunog preokreta došlo je u 84. minuti kada je Moise Kean zabio za 2-1.

Milanov trener, Gennaro Gattuso, bio je iznimno ljut nakon poraza, a glavni "krivac" bio mu je Mario Mandžukić koji je kapetanski odigrao ovu utakmicu te vukao momčad onda kad je najviše trebalo.

"Ma zaslužili smo apsolutno više od poraza, bili smo jako naivni protiv tako jake ekipe kao što je Juventus, koja ima i tehniku i fizičku moć. Kad god su u nekom problemu, oni se okreću i gledaju gdje je Mario Mandžukić! A on izgleda kao da se igra u parku s prijateljima, toliko je fizički nadmoćan", nahvalio ga je Gattuso te prokomentirao veliki previd suca Fabbrija.

Naime, na ubačaj Calhanoglua Alex Sandro zaustavio je loptu rukom, a glavni sudac čak ni nakon konzultacije s VAR-om nije pokazao na bijelu točku.

"Ponavljam po osmi put - VAR je nevjerojatna stvar, obožavam ga! Upotrijebi ga, imaj hrabrosti zaustaviti utakmicu koliko god treba zbog sporne situacije, ali stvarno ne znam kako nisu vidjeli penal kad su to sve napravili!? Ma ne želim o tome uopće pričati", rekao je Gattuso.