BAŠIĆ IGRAO PRVO POLUVRIJEME ZA BORDEAUX

FRANCUSKO PRVENSTVO Bradariću 90 minuta u porazu Lillea, Ćaleta-Car na klupi u remiju Marseilla kod Nantesa

av/h

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Bradarić igrao je čitav susret za Lille koji je u 2. kolu francuskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Amiensa s 0-1 (0-0).

17.08.2019. u 22:29

Strijelac jedinog gola bio je Guirassy (70), a Lille je od 39. minute igrao bez isključenog Soumarea.
Nakon dvije odigrane utakmice oba sastava imaju po tri boda.

Toma Bašić odigrao je prvo poluvrijeme za Bordeaux u 1-1 (0-1) domaćem remiju protiv Montpelliera. Goste je u vodstvo doveo Delort (22), a poravnao je Maja (69) koji je u igru ušao upravo umjesto Bašića.

Duje Ćaleta-Car ostao je na klupi Marseillea koji je odigrao 0-0 na gostovanju kod Nantesa. Za oba sastava ovo je prvi bod u novom prvenstvu.
Danijel Subašić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Monaca koja je i u 2. kolu izgubila s 0-3, ovoga puta na gostovanju kod Metza.
Na vrhu je Lyon, koji je u petak svladao Angers sa 6-0, sa šest bodova.