JEDAN JE DOBRO, DRUGI NIJE

bkk

U prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka nogometaši Dinama su na Maksimiru ugostili ciparskog prvaka Omoniju, a utakmica je završila pobjedom zagrebačke momčadi 2:0 (0:0), ali dvoboj nije prošao bez drame.

21.07.2021. u 08:03

Tijekom utakmice u utorak su s terena doslovno iznešena čak dvojica ključnih igrača.

U prvom dijelu Dinamov strateg Damir Krznar ostao je bez Arijana Ademija, koji se uhvatio za butni mišić u 40. minuti susreta poslije jednog duela. "Ne mogu", povikao je prema klupi i predao kapetansku vrpcu Dominiku Livakoviću.

Umjesto njega u igru je ušao Josip Mišić, a nova drama dogodila se u drugom poluvremenu kada je iz igre morao izaći Luka Ivanušec.

Hrvatski reprezentativac stradao je u 63. minuti susreta i s terena izašao uz pomoć medicinskog osoblja. Ivanušeca su morali odvesti kolima, a zamijenio ga je Lirim Kastrati.

"Trebala nam je pametna i strpljiva utakmica. Znali smo da to ne možemo ekspresno riješiti. Dogodila nam se i nezgoda s Ademijem koja nam je poremetila planove za nastavak utakmice. Omonija je nezgodan protivnik i imali smo nekih problema u prvom dijelu, ali u drugom smo dočekali svoje šanse i zabili", kazao je Krznar nakon utakmice.

"Ivanušec je dobar, Ademijev kvadriceps je dosta bolan, ne želim zaključivati na prečac i nadam se da će biti sve okej poslije pregleda", rekao je Dinamov trener o ozljedi svog dvojca.