TRENER MANCHESTER CITYJA

Guardiola bez dlake na jeziku otkrio što misli o igračima iz Hrvatske

lb/Ivan Pavić/Večernji list

Dinamo se oprostio od Lige prvaka porazom od Manchester Cityja, gosti su slavili s 4:1 u Maksimiru, iako je Dinamo poveo i u prvom poluvremenu izgledao jako dobro. Nažalost, neće plavi nastaviti niti u Europskoj ligi, jer Atalanta je pobjedom 3:0 stigla do drugog mjesta, a Šahtar je završio treći.

11.12.2019. u 22:38

Pep Guardiola, trener Manchester Cityja, pokazao je veliko poštovanje prema Dinamu i samom Nenadu Bjelici, a nakon utakmice i on je prokomentirao susret.

"Nakon primljenog pogotka igrali smo odlično. Utakmica je bila drugačija u odnosu na onu u Manchesteru. Tamo su se samo branili, bio sam impresioniran, ovdje su ipak više napadali. Dinamo je igrao odlično prvo poluvrijeme, ali mislim da smo zagospodarili terenom nakon postignutog pogotka", rekao je Guardiola te otkrio koji su mu pojedinci iz Dinama posebno zanimljivi.

"Naravno Olmo, tu je i Oršić. Petković također, sjajno igra glavom", kaže slavni Španjolac i dodao: "Momčadi iz Hrvatske, Srbije i s ovih prostora uvijek su imale sjajne pojedince", piše Večernji list.