OPASAN LET
Drama u avionu: Mandžukić i suigrači nestali s radara
Prava drama odvijala se prilikom slijetanja zrakoplova Atletico Madrida u Torino, gdje ovu momčad večeras očekuje odlučujuća utakmica u skupini A Lige prvaka.
Mario Mandžukić i suigrači bili su u zrakoplovu koji je kasnio sa slijetanjem i to radi radarskih problema talijanske kontrole leta, javlja Marca. Dok je avion letio iznad Alpa kapetanu su javili kako je avion postao "nevidljiv" na radaru i da takav ne smije sletiti. Pilot je morao nastaviti letiti iznad Torina sve dok nije dobio dozvolu da ipak sleti u torinsku zračnu luku.
Sve se na kraju sretno završilo i momčad Diega Simeonea uspjela je "aterirati". Nezgodu je prouzročio kvar na radarskoj mreži, priopćeno je s aerodroma.
Večeras od 20:45 dovoljan im je i minimalan poraz da kao prvi prođu iz skupine A u osminu finala, a Juventus treba pobjedu od dva gola razlike za prvo mjesto.
U prvoj utakmici u Madridu Atletico je dobio s 1:0.
Komentari
Pozivamo čitatelje/komentatore da u svojim komentarima njeguju civiliziranu raspravu. Portal Direktno ne može se smatrati odgovornim za komentare koji sadrže uvrede, klevete, govor mržnje, huškanje i/ili poziv na nasilje. Takvi komentari bit će obrisani, a u posebno ekstremnim slučajevima mogu biti i potpuno onemogućeni. Sporne komentare čitatelji mogu prijaviti na [email protected], uz priloženu poveznicu na pripadajući članak i navođenje autora i sadržaja spornoga komentara.