LOVREN ODIGRAO SJAJAN SUSRET

DRAMA NA ANFIELDU Liverpool slavio protiv Leicestera golom u posljednjoj minuti; maksimalan učinak Redsa u prvih osam kola Premier lige

av/h

Pogotkom Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2-1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

05.10.2019. u 18:25

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no Madison je u 80. poravnao za "Lisice". I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u posljednjoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu. Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za domaćine.

Europski doprvak Tottenham izgubio je kod Brightona s 0-3 u 8. kolu engleskog Premiershipa i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica. Tinejdžer domaćina  Aaron Connolly (32, 65) postigao je dva gola, a Brighton je poveo već u trećoj minuti preko Maupaya. Bila je to prva pobjeda Brightona nad londonskom momčadi nakon 1983. godine, a još gore za Spurse je i teška ozljeda francuskog reprezentativnog vratara Huga Llorisa, koji je iznesen s terena u osmoj minuti. Tottenham je prije nekoliko dana izgubio kod kuće s čak 2-7 od Bayerna u Ligi prvaka, pa se očekuje i smjena trenera Mauricia Pochettina.

Veliku pobjedu ostvarila je Aston Villa koja je s čak 5-1 slavila kod Norwicha.