NOVOGODIŠNJA UTAKMICA

DERBI KOLA Bilićev WBA remizirao s Leedsom u borbi za prvo mjesto u engleskoj drugoj ligi

av/h

U veikom derbiju 26. kola engleske Druge lige WBA bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića kod kuće je odigrao 1-1 s Leeds Unitedom.

01.01.2020. u 20:40

WBA je odlično krenuo u utakmicu i poveo već u drugoj minuti golom stopera iz Nigerije Samija Ajayja, a gosti su u 52. minuti izjednačili autogolom istog igrača. Za Bilićevu momčad hrvatski nogometaš Filip Krovinović je igrao do 63. minute.

Leeds i WBA vode na ljestvici s po 52 boda, devet više od Brentforda i Nottingham Palacea. Ulazak u elitnu Premier ligu izravno će izboriti dvije prvoplasirane ekipe Championshipa.