liverpoolova katastrofa na wembleyju

Dalić tješio Lovrena nakon očajnog izdanja u dresu Redsa

mpi

Dejan Lovren na udaru je kritika nakon loših igara, a sve je kulminiralo nakon što je vrhunac doživjelo nakon nedjeljnog poraza od Tottenhama s 4:1.

23.10.2017. u 19:05

Hrvatski reprezentativac bio je sukrivac za prvi pogodak Tottenhama u četvrtoj minuti te izravni krivac za drugi pogodak domaćina u 12. minuti.

Nakon što je Liverpool smanjio, Klopp je reagirao i umjesto Lovrena uveo ofenzivnijeg igrača u nadi da će doći do izjednačenja. Međutim, gosti su u nastavku susreta primili još dva gola.

Navijači su se nakon katastrofe rugali hrvatskom reprezentativcu na društvenim mrežama pa je s profila maknuo oznaku pripadnosti klubu i fotografiju.

Unatoč tome, izbornik Zlatko Dalić uvrstio je na popis priprema uoči utakmica dodatnih kvalifikacija protiv Grčke za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji. Komentirao je i njegovu lošu predstavu.

"Nakon utakmice sam razgovarao s Dejanom. To je nogomet, dogodi se. Greške se događaju. Međutim, nije Lovren bio jedni igrač u Liverpoolovoj obrani. Meni je najvažnije da svi dođu spremni i zdravi", rekao je.