NAJAVIO BOLJU IGRU NA MAKSIMIRU

Čačić: 'Ovo je Liga prvaka, odlučuju nijanse. Za tjedan dana ćemo biti pametniji'

Dinamo je u 3. kolu Lige prvaka izgubio na gostovanju kod Salzburga 1:0. Salzburg je doveo u vodstvo Noah Okafor iz jedanaesterca u 70. minuti, a do kraja utakmice Josip Drmić je zabio pogodak za 1:1 u 94.oj minuti, ali je on poništen zbog zaleđa. Trener Modrih Ante Čačić osvrnuo se na poslje utakmice na dosadašnje utakmice u Ligi prvaka.

05.10.2022. u 21:21

"Vjerojatno je bilo zaleđe kod gola Drmića, ne sumnjam u tu procjenu. Ovo je naše prvo poluvrijeme sa Salzburgom. Nismo bili pravovremeni u okretanju strane. U prvom dijelu smo imali dobrih trenutaka, dok su oni u drugom dijelu bili goropadniji. Nakon gola smo išli 'va banque'. Ovo je Liga prvaka, odlučuju nijanse. Za tjedan dana ćemo biti pametniji, a, nadam se, i učinkovitiji, imamo još dva domaćinstva, jedno gostovanje, moramo gledati prema naprijed", rekao je trener Dinama Ante Čačić za HRT.

Dinamo sljedeću utakmicu u Ligi prvaka igra u utorak 11.10, na Maksimir dolazi Salzburg.