PROBLEMI ZA BIVŠI RAKITIĆEV KLUB

BUNDESLIGA Schalke i nakon šest kola ne zna za pobjedu, na domaćem terenu remizirali sa Stuttgartom

av/h

Nogometaši Schalkea i Stuttgarta odigrali su 1:1 (1:0) u prvoj utakmici 6. kola njemačke Bundeslige, koja je u petak odigrana u Gelsenkirchenu.

30.10.2020. u 22:33

Domaća momčad povela je pogotkom Thiawa u 30. minuti, a Stuttgart je izjednačio u 56. minuti kad je Gonzalez realizirao kazneni udarac.

Bila je to 22. uzastopna utakmica bez pobjede za Schalke u domaćem ligaškom natjecanju.

Stuttgart je sa devet bodova iz šest utakmica na četvrtom mjestu. Vodeći RB Leipzig ima 13 bodova, jedan više od Bayerna i Borussije Dortmund. Schalke je na predzadnjem mjestu sa dva boda.

U subotu je na rasporedu pet od preostalih osam utakmica 6. kola, a sastaju se: Arminia - Borussia Dortmund, Augsburg - Mainz, Eintracht - Werder, Koeln - Bayern (sve u 15.30 sati) i Borussia Moenchengladbach - RB Leipzig  (18.30).