SJAJAN NASTUP

BRAVO ANTE! Dva gola Budimira u pobjedi Osasune nad Granadom

ig/h

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir dao je dva gola u domaćoj pobjedi svoje Osasune protiv Granade (3:1) u 20. kolu španjolskog prvenstva.

24.01.2021. u 17:24

Budimir je bio strijelac u 27. i 39. minuti, pa sada ima četiri ukupno gola u Primeri za klub iz Osasune. Budimir je zamijenjen na poluvremenu.

Luis Suares je smanjio rezultat u 50. minuti, a konačnih 3:1 u 86. minuti postavio je Jon Moncayola.

Osasuna je izašla iz zone ispadanja i sada je na 17. mjestu s 19 bodova, dok Granada ima 28 bodova i sedma je na tablici.